Series
Ratings
46
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Izetta: The Last WitchRated ★ 2.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
Sir Alex Fugerson: Secrets of SuccessRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5- 아오이 호노오Rated ★ 4.0
- Turn-A GundamRated ★ 5.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5