Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 1.0