Movies
Ratings
81
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5