Titles you rated
Jason Becker: Not Dead YetRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0