Movies
Ratings
519
CreedRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 5.0
The GiftRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
LockeRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 3.5