Titles you rated
Tastefully YoursRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Asuka High School March!Rated ★ 1.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- HERORated ★ 2.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 1.5
- Minami's GirlfriendRated ★ 2.0
Gintama.Rated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 0.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 1.0- MR. BRAINRated ★ 2.0
Gintama'Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 3.5
- WATER BOYS2Rated ★ 3.0