Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BlackBerryRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0