Movies
Ratings
467
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0