Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
JobsRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 1.5
The Bride with White HairRated ★ 4.5