Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
S DiaryRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5