Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
HushRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- 절대달령Rated ★ 2.0
They Kiss AgainRated ★ 2.5
Meteor GardenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
H.I.TRated ★ 4.0