Movies
Ratings
31
Mr. GoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0