Movies
Ratings
1943
Don't Look UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.0