Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 4.0
The Magician's ElephantRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 4.0