Movies
Ratings
25
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0