Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5