Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0