Titles you rated
TriggerRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0