Titles you rated
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Live and Let DieRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0