Series
Ratings
95
Taxi DriverRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- 하트페어링Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0