Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
VRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0