Titles you rated
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0