Titles you rated
After EarthRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.5
The OneRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5