Movies
Ratings
508
FlightRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5