Series
Ratings
21
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5