Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 1.0