Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Better ManRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5