Series
Ratings
135
Foundation Season 3Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Foundation Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Alien WorldsRated ★ 3.5