Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 2.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.0