Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
CureRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 2.5- WildRated ★ 3.0
Next FloorRated ★ 3.0