Series
Ratings
263
Black DovesRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
DruckRated ★ 2.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5