Series
Ratings
53
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5