Movies
Ratings
883- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5