Movies
Ratings
444
Cube ZeroRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 1.5
The RookieRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 1.0
SawRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
FallenRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.0
Die HardRated ★ 5.0