Movies
Ratings
291
RED 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0