Titles you rated
Pelle the ConquerorRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0