Titles you rated
The Italian JobRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0