Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5