Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- JoeunsaramRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
From Dusk till Dawn: The SeriesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5