Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5