Titles you rated
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0