Series
Ratings
34
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0