Titles you rated
- 슈퍼갤즈Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0