Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0- QTShowRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mosaic JapanRated ★ 3.5