Series
Ratings
194
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0