Movies
Ratings
281
Shrek 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.0- Ulemae 4: Thunder V chuldongRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5