Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.5- Marco PoloRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0