Movies
Ratings
1317
CocoRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0