Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0