Series
Ratings
31
Rick and MortyRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5